8 אפריל 2016 | מערכת StartIsrael
על ניהול זמן ופרודוקטיביות בשלושה סרטוני אנימציה

יזמים רבים מגלים כי אחד מהאתגרים הגדולים בהם הם נתקלים הוא ניהול זמן נכון. בין אם מדובר בעומס מטלות, דד-ליינים מלחיצים, מיעוט משאבים, או חוסר היכולת להגיד "לא" לחלק מהמשימות - בשורה התחתונה כמעט תמיד "הזמן קצר והמלאכה מרובה". בחרנו שלושה סרטוני אנימציה שעוסקים בנושאי ניהול זמן והגברת פרודוקטיביות.

 

 

יזמים רבים מגלים כי אחד מהאתגרים הגדולים בהם הם נתקלים הוא ניהול זמן נכון. בין אם מדובר בעומס מטלות, דד-ליינים מלחיצים, מיעוט משאבים, או חוסר היכולת להגיד "לא" לחלק מהמשימות - בשורה התחתונה כמעט תמיד "הזמן קצר והמלאכה מרובה".

 

עם כל כך הרבה לעשות וזמן מוגבל לכל זה, ביחד עם הצורך לאזן בין עבודה וחיים פרטיים, לא פלא שהרבה פעמים מתעוררת התחושה כי אנו עובדים קשה מאוד, אך התוצאות לא תמיד מעידות על פרודוקטיביות.

 

 

 

בחרנו שלושה סרטוני אנימציה שעוסקים בנושאי ניהול זמן והגברת פרודוקטיביות.

 

 

 

 

הסרטון הראשון כולל 10 טיפים לניהול נכון של הזמן. הסוד טמון בהבחנה בין "זמן השעון" לזמן האמיתי בו אנו חיים - זמן מנטלי שכל אחד יוצר לעצמו ועל כן יכול גם לנהל אותו נכון.

 

 

 

 

 

 

הסרטון השני כולל 5 עצות שמטרתן לסייע ביצירת שבוע עבודה פרודוקטיבי, בו כל יום מנוצל היטב לביצוע מטלות ולא רק למשימות גוזלות זמן.

 

 

 

 

הסרטון השלישי מסביר בקצרה על אחד מן העקרונות המוכרים הקשורים בפרודוקטיביות - עיקרון פארטו (או עיקרון 80/20). עיקרון זה יכול לסייע בניצול יעיל של הזמן ובניהול נכון של המטלות (ויש הממליצים לנהל כך גם את הזמן האישי והמשפחתי), וכתוצאה מכך להגביר את הפרודוקטיביות וההצלחה שלכם.

 

 

תגובות
הוסף תגובה

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של StartIsrael לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.