X

המומלצים שלנו - חברות פיתוח ובתי תוכנה

מוגש בחסות
מערכת StartIsrael
מוגש בחסותמערכת StartIsrael
המומלצים שלנו - חברות פיתוח ובתי תוכנה
יום שישי, 4 במרץ 2016
ציון 4.7
36Shares

פיתוח תוכנה זה עסק לא פשוט, במיוחד כשבשוק יש מגוון רחב של חברות פיתוח, מכל הסוגים.

 

כל לקוח אשר מחליט לפתח מערכת, צריך לענות תחילה על מספר שאלות, והחשובה מביניהן היא - איזו אפליקציה אני צריך? מובייל, אתר web, או אולי תוכנה להתקנה על המחשב?

 

בעידן הנוכחי, מרבית האפליקציות הן מובייל או אתר web. לכך יש מגוון סיבות, והעיקריות הן שכיום כמעט לכל משתמש יש מכשיר חכם עם חיבור לאינטרנט, וככל הנראה הוא ירצה לשמור נתונים ומידע בענןכמובן שמערכות מסוג זה ניתנות לגישה מכל מקום עם חיבור לאינטרנט.

 

כמעט לכל מערכת יש צד שרת - הלוגיקה של המערכת והתהליכים העסקיים; וצד לקוח - האפליקציה עצמה; כאשר לרוב יש הפרדה בין הפיתוחים, והם מפותחים בטכנולוגיות שונות.

 

לרוב, חברות הפיתוח נותנות שירות של פיתוח צד שרת וגם של צד לקוח, ועל הלקוח הפשוט להיות מודע לסוגים השונים ולבחירה של הטכנולוגיות.

 

ישנן חברות המתעסקות בפיתוח של צד לקוח כאפליקציות למובייל, אתר web, או השילוב של הדברים.

 

 

באשר לפיתוח אפליקציות מובייל, ישנם שני סוגי פיתוחים - Native ו-Non-Native:

 

פיתוח Native - אפליקציה אשר פותחה על בסיס הקוד של מערכת ההפעלה. אפליקציה כזו דורשת מפתחים שכותבים בשפות Android  iOS או .Net למערכות Windows phone.

 

פיתוח Non-Native - יכול להיות מבוסס על מגוון תשתיות פיתוח, לרוב נותן מענה מהיר לפיתוח של קוד מקור אחד, שיכול להתאים למגוון המכשירים, למשל:

 

  Phonegap - אפליקציה אשר הבסיס שלה הוא אתר web מותאם למובייל, כאשר Phonegap היא המעטפת לאתר המאפשר להוסיף לה יכולות מובייל בסיסיות.

 

  Flash- פיתוח על בסיס Flash של Adobe, מאפשר פיתוח מהיר Cross Platform על ידי Flash Builder

 

 ועוד...

 

 

בכל הקשור לבחירת חברת הפיתוח, לפניכם מספר טיפים שיעזרו לכם בתחילת הדרך:

 

  הגודל לא קובע - חברה גדולה לאו דווקא תיתן את התוצר הטוב ביותר, לכן כדאי לבחון חברות קטנות בצד גדולות.

 

 קבלו לפחות 3 הצעות מחיר מחברות שונות. היקר ביותר הוא לאו דווקא הטוב ביותר, בדקו היטב מהו מפרט העבודה המלא שאתם מקבלים מכל חברה ביחס למחיר, לפני שתקבלו החלטה. 

 

 בקשו לקבוע פגישה עם כל הצוות שיעבוד מולכם לפני החתימה על החוזה, כך תוכלו להבין מי הן הנפשות הפועלות באותה חברה, מהי הדינמיקה ביניהן ומהו התהליך של פיתוח האפליקציה.

 

 בקשו לראות את האפליקציות שכל חברה פיתחה ולבחון אותן - ממש להוריד ולהשתמש בהן במידת האפשר - כך תקבלו תחושה של התוצר הסופי לו מסוגלת החברה.

 

 

וכעת, לאחר שיש בידכם מעט מן הידע הבסיסי הקשור בפיתוח תוכנה ואפליקציות, ריכזנו עבורכם מידע על 5 חברות הפיתוח שהן המומלצות שלנו:

מי:

GlobalBit, חברה לפיתוח אפליקציות שהוקמה על ידי סשה פלדמן וואדים פאינשטיין, שניהם בעלי ניסיון של כ-20 שנים בתחום פיתוח תכנה ורקורד של הצלחת מאות פרוייקטים בהובלתם. 

מה:

GlobalBit היא one-stop-shop לכל צרכי המובייל, בין אם אלו אפליקציות לסמארטפון, יישומי ענן לאייפד, או פתרונות ל- Desktop.

ב- GlobalBit יתחילו מהבנת הצורך העסקי והמטרות אותם מעוניינים להשיג הלקוחות באמצעות האפליקציה שיפתחו עבורם. לאחר בניית פרופיל משתמשי הקצה והגדרת חווית המשתמש הרצויה, ימשיך תהליך העיצוב והפיתוח, עד למימוש חזון הלקוח. השקת האפליקציה ב-app store  ו-Google play תתבצע רק לאחר בדיקות מקיפות, אז יחל שלב ה- User Aquisition באמצעות ערוצי שיווק קונבנציונאליים או בשיווק ויראלי וגרילה.

 

מדוע:

כמי שהתחילו בעצמם כסטארטאפיסטים, ואדים וסשה עושים שימוש בניסיון ובידע שצברו בעבודה על כל פרויקט שמובילה החברה שהקימו. ב-GlobalBit מפתחים עבור סטארט-אפים בולטים, תאגידי ענק ורשויות ממשלתיות, כשהדגש בתהליך הוא לא רק על הפיתוח, אלא גם על החשיפה התקשורתית, המקומית והגלובלית, למוצר המוגמר.

ייתכן שהסוד הוא בכך שהחברה מתייחסת לכל אפליקציה שהיא מפתחת, עבור כל סוגי לקוחותיה, כאל סטארט-אפ קטן בפני עצמו, על כל תהליכי העבודה הנדרשים להצלחתו – בניית אסטרטגיית מוצר, בדיקת מודלים של חדירה לשוק, והכוונת הפיתוח לצרכים האמיתיים של המשתמשים העתידיים, בדגש על חווית משתמש התפורה לפי מידות המשתמשים והמענה לצרכיהם.

וההצלחות מדברות בעד עצמן: מעל ל-10 אפליקציות שפותחו ב-GlobalBit הגיעו למקום הראשון ב-app store וב-Google play ב-30 מדינות שונות ברחבי בעולם, וחלק מן האפליקציות אף זכו בתחרויות בינלאומיות. GlobalBit מתגאים גם בתרגום ההצלחות הללו לגיוסי כסף אצל הלקוחות, עם גיוסים כוללים של מעל ל-110 מיליון דולרים בקרב הסטארט-אפים להם פיתחה החברה. 

מי:

AnyApp, חברת פיתוח אפליקציות ומערכות Web הוקמה על ידי דביר כהן, טל לוי ודוראל ישי בשנת 2012, בחברה עובדים מפתחים מהמובילים בתחום, יוצאי יחידות טכנולוגיות מובחרות.

מה:

AnyApp מציעה שירותי פיתוח אפליקציות Mobile ומערכות Web מקצועיים על ידי מומחים טכנולוגיים ואנשי פיתוח מוצר מנוסים, שאוהבים אתגרים מורכבים ויודעים להתמודד עמם. הפתרונות שהחברה מציעה, כוללים: ניהול פיתוח מלא, פיתוח אפליקציות Native ל-Android ול-iOS, פיתוח אפליקציות היברידיות, פיתוח מערכות מורכבות, ביצוע מחקרים טכנולוגים ופיתוח אלגוריתמים.

 

מדוע:

ב- AnyApp אוהבים יזמים, מכירים מקרוב את עולמם וקשובים לאתגרים ולבעיות מחייהם, כמו: גיוס משקיעים, שינויים במוצר, תזרים מזומנים או הפתעות לא מתוכננות. לכן הצוות של AnyApp יודע גם להיות גמיש בכדי לתת מענה לצרכים אלו (למשל, לווי לקוחות לפגישות עם משקיעים), בפרט בעולם היזמות הטכנולוגית, החווה התפתחויות מואצות ושינויים תכופים.

AnyApp הציבו לעצמם מטרה לשנות את סטנדרט העבודה כחברת פיתוח, העובדת בשקיפות מלאה מול היזם, נמנעת מניגודי אינטרסים שעלולים להופיע, ובגמישות מלאה לשינויים תוך כדי תהליך הפיתוח – כל זאת מתוך הבנה שהצלחת היזמים תלויה גם בהם, ולכן כל מה שהוא פחות ממקסימום הוא בגדר פגיעה בלקוחות ובערך שמסופק עבורם.

מי:

CodeOasis הוקמה ב- 2004, והיא מונה מעל 60 מקצוענים ומומחים. 

מה:

CodeOasis מספקת One-Stop-Shop לשירותי פיתוח תוכנה ומציעה מגוון רחב של שירותים לסטארט-אפים, בכל שלב, משלב ה"גראז'" ועד להגשמת החלום. היא נותנת מענה מקיף הכולל תכנון, פיתוח, עיצוב ממשק משתמש וחווית לקוח, בדיקות תוכנה ושירותי IT. החברה מספקת גם ייעוץ טכנולוגי ושירותי CTO לסטארט-אפים בשלבי הגדרת הטכנולוגיה, ארכיטקטורה, מתודולוגית הפיתוח או הקמת צוות פיתוח מתאים.

בעשור האחרון פיתחה החברה עשרות מערכות מידע, מערכות תפעוליות, מערכות ניהול תוכן ופורטלים, אתרי e-commerce, אפליקציות מובייל (Native\Hybrid), אפליקציות לעמדות שירות עצמי ודסקטופ, מערכות תשלום ועוד, בדגש על חווית משתמש רציפה ויצירת אינטגרציה עם כל מערכות המידע הארגוניות. העובדים של CodeOasis הם Early-Adaptors, החיים טכנולוגיות חדשות, מדי יום ביומו, ומתמחים במערכות קוד פתוח .Net, מובייל ו- IoT ותמיד שמחים לחשוף את הלקוחות שלהם לטכנולוגיות אלה ואף להדריך אותם להשתמש בהן בעצמם.

מדוע:

Time To Market הוא צורך מהותי בשוק הסטארט-אפים. CodeOasis פועלת בטכנולוגיות מתקדמות, תוך שימוש במתודולוגיות מוכחות (למשל: Agile/Scrum, Continues Development, TDD ועוד) ובמחזורי פיתוח קצרים – כל אלו מאפשרים להשיק פתרונות תוכנה מלאים תוך קיצור זמן ההגעה לשוק, מבטיחים גמישות לשינויים והתאמה לרצון הלקוחות. צוות החברה יודע כיצד להשתלב בשלבים שונים של פיתוח המוצר ולהוות חלק מגוף פיתוח קיים במשרדי הלקוח או מרחוק, בהתאם לצורך. את כל אלו מספקת CodeOasis תחת בקרת איכות קפדנית עד לרמת Code Review.

ב-CodeOasis עובדים עם ארגונים גדולים, בינוניים וסטארט-אפים בתחומי הפינטק והפיננסים, המסחר האלקטרוני, האינטרנט, האפליקציות, התקשורת, הקמעונאות, הרכב, הביטחון ועוד.

העבודה עם CodeOasis מאפשרת ללקוח להמשיך להתמקד בתחומי הליבה שלו ובעבודה השוטפת ולהשתמש בשירותים המגוונים שהחברה מציעה, על מנת לפתח את הדבר הבא. 

מי:
Quickode הוקמה בשנת 2011, על ידי אלי קריאף מומחה Web  ו- Server side and front-end,  ויוני קולב מומחה Mobile.
מה:

Quickode הינו בית תוכנה המתמחה בפיתוח, עיצוב ושיווק. Quickode מספקים שירותי פיתוח ב-iOS/Android/Windows apps, web server side. בנוסף לשירותי פיתוח, החברה מספקת גם שירותי בדיקות תוכנה (QA), אפיון חווית משתמש (UX), עיצוב (UI) ומעניקה גם ייעוץ באסטרטגיה שיווקית ומחקר שוק.

Quickode מתמחה בפיתוח אפליקציות Mobile Native, אך מספקת גם פיתוח היברידי על הפלטפורמות המובילות; צוות ה-Web/Server מתמחה בעבודה עם .Net, עם #C  ועם SQL, הצוות מפתח פתרונות גם ב-PHP ו-Java ומנוסה בעבודה עם כל שירותי הענן המובילים.

מדוע:

החזון של אלי קריאף ויוני קולב, היה להקים בית תוכנה מוביל טכנולוגית, המסוגל לתת ללקוחותיו פתרון פיתוח מלא ומקיף ולא רק פתרון בתחום ספציפי. תחומי המומחיות הרבים של חברת Quickode וסוגי הפיתוח והטכנולוגיות בהם שולטים צוותי החברה, מעידים על מימוש החזון.

ב- Quickode מאמינים כי יצירת מוצר מצוין ומנצח תוך כדי עמידה בלוחות זמנים מצריכה תהליך מסודר מלא והוליסטי. Quickode מסייעת ללקוחותיה להבין את הצורך האמיתי של קהל היעד, ולהפוך את חלומם למציאות. אפיון המוצר נעשה תוך דגש על חווית המשתמש, ופיתוח המוצר נעשה על ידי מהנדסים מנוסים שמקפידים על קוד מצוין, גמיש, עם ארכיטקטורה המאפשרת התאמות לאורך זמן.

Quickode מתמחה בעבודה מול חברות היי-טק גדולות ומובילות בשוק, חברות סטארט-אפ ויזמים מתחילים. השירות שהחברה נותנת מותאם לצרכים הספציפיים של כל לקוח, Quickode ערוכה להתמודד עם בעיות טכנולוגיות תוך התאמת פתרונות תפורים לצרכי הלקוח.

ב- Quickode מוצאים הלקוחות את כל מה שצריך כדי להצליח, והכל במקום אחד.

מי:

OneCode בית תוכנה שהוקם על ידי בני הזוג קרן בראון צמיר, מנכ"לית החברה, ורונן צמיר CTO.

מה:

OneCode מתמחה בפיתוח אפליקציות היברידיות בדגש על שימוש ב-3D ו-2D ובאלמנטים מעולם המשחקים. מומחיות נוספת של החברה היא המרה ומעבר של פרויקטים מבוססי פלאש ל-HTML5, באמצעות מגוון דרכי המרה והתאמת תשתיות HTML5 לכל פרויקט Flash ולמטרות הלקוח - בין אם המרת מרבית הקוד, או גרפיקה בלבד, המרות פשוטות, או התחשבות בדרישה לביצועים גבוהים (כמו משחקים) והמרה שנעשית ל- WebGL. 

מדוע:

החזון של מקימי בית התוכנה OneCode, קרן בראון צמיר ורונן צמיר, משלב בין טכנולוגיה לתהליכים עסקיים נכונים. את הצד הטכנולוגי מוביל רונן, הנחשב למומחה בתחום פיתוח Cross Platform ותלת מימד. רונן החל את דרכו המקצועית בפיתוח אפליקציות 3D באמצעות ++C, פיתח מנועי 3D שהוטמעו בעורך הפלאש, והיה מקושר לתהליכי פיתוח של פלאש באדובי. על הצד העסקי אמונה קרן, שלה ניסיון ניהולי עשיר אותו צברה כמנכ"לית של מספר חברות טכנולוגיה וחברות לטכנולוגיה לימודית, ובלווי מגוון פרויקטים ויוזמות.

המומחיות של OneCode מאפשרת ליזמים לעבור את כל שלבי פיתוח המוצר, החל משלב האפיון דרך בדיקת התכנות טכנולוגית- POC ועד למוצר מוגמר. בזכות שימוש בטכנולוגיה חוצת פלטפורמות (cross platform).

OneCode מאפשרת ללקוחותיה להתנסות במוצר בכל שלבי הפיתוח, על מגוון מכשירים ומחשבים, על מנת לאפשר תהליכי חשיבה וכיוונון מחדש של המוצר, עד להוצאתו לשוק במצב המתאים והנכון ביותר על פי דרישות הלקוח. החברה מטפלת בלקוחות מגוונים - יזמים פרטיים, בתי תוכנה, מוסדות חינוכיים וסטארט-אפים.

OneCode שמה דגש על פיתוח טכנולוגי צופה פני עתיד, אשר לוקח בחשבון את הצורך העתידי שעלול להתעורר בהמרת המוצר או חלקו, על פי הטכנולוגיות המתחלפות. לכן שיטות העבודה של OneCode ממזערות את הצורך בהחלפת הטכנולוגיה, כמו למשל: שימוש במנועים המאפשרים ללקוחות להמשיך ולתחזק את התוכנה, ללא צורך בשרותי החברה. 

36Shares

תגובות

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
מציג 1-7 מתוך 7 תוצאות.
7. אילן
2017-11-18 19:20:58
אניאפ עושים אחלה עבודה
עבודה נקייה, מהירה ובמחיר הוגן. מומלץ מאוד
6. שירי
2017-07-18 15:47:40
כייף לעבוד עם קוד אואזיס
חברת קוד אואזיס מדהימה. בדיוק סיימנו פרויקט מוצלח ביותר איתם. חברה מקצועניים
5. רון
2016-03-11 12:00:48
Studio-barel
מלווים סטארטאפים בהקמה מיתוג ותכנון. בכל הקשור לאונליין ודיגיטל, מומלצים ע״י הרבה חברות סטארטאפ בארץ ובחול.
4. ליאור דוידוביץ
2016-03-08 14:13:03
אניאפ
אנחנו ביררנו אצלם לגבי פיתוח הסטארטאפ שלנו. נפגשנו עם דוראל ודביר והתחלנו איתם את התהליך. בסוף החלטנו לפתח את זה אצלנו אינהאוס, בעיקר כי הם הסבירו לנו שלסטארטאפ כמו שלנו זו תהיה הדרך הנכונה. אז אמנם לא עבדנו איתם, אבל היושרה שלהם לא מוטלת בספק
3. דניאל
2016-03-07 14:14:22
בדיוק סיימנו פרוייקט עם חברת techsors
שלום לכולם אנחנו עובדים עם חברת techsors ואנחנו מאוד מרוצים מהשירות שלהם וגם מאיכות העבודה. הכל מתועד ומקצועי. מומלץ בחום דניאל
2. חבצלת
2016-03-07 00:05:44
בית תוכנה הטוב ביותר שעבדתי איתו 500tech
בית תוכנה ברמה הגבוהה ביותר . מומלץ . 500tech.com
1. דוד
2016-03-04 11:08:10
אנחנו פיתחנו מערכת אצל AnyApp
פיתחנו את המערכת שלנו עוד שהם היו תחת השם הקודם שלהם, המתכנתים שלהם פשוט ברמה גבוהה. לדעתי כולם שם בוגרי 8200

הוסףתגובה

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של StartIsrael לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

הצטרפולאחרונה

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////